آخرین اخبار

تاریخ : 20. بهمن 1398 - 8:27   |   کد مطلب: 2697
خط بصیرت در مجموعه ارتش و نیروی هوایی تقویت شده‌ است این مطلب را نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در جمع فرماندهان نیروی هوای ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در خراسان جنوبی تاکید کرد وگفت: امروز با وجود دشمنی‌های زیاد، دست خداوند حامی این نظام و انقلاب است.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از شبستان،  آیت ا... «سید علیرضا عبادی» در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش در بیرجند به مناسبت 19 بهمن سالروز بیعت همافران با حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی اظهار کرد: در سیر منازلی که انسان به سوی خداوند و کمال مطلق دارند دو موضوع بصیرت و اراده بسیار کارساز است.

وی با تاکید بر اینکه انسان بدون بصیرت ابزار استعمارگران قرار می‌گیرد، ادامه داد: دشمنانی که در این قرن با آنان مواجه هستیم یک مسئله ابتدایی نیست بلکه آنها از دوران جنگ های صلیبی با کینه تاریخی و بعد با طرح و برنامه بر علیه اسلام مبارزه می کنند.

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه کسانی که به لبخند دشمن دل می سپارند کور هستند و نمی‌بینند، تصریح کرد: دشمنان تمام نقشه ها و توطئه های خود را حساب شده انجام می دهند و برایش فرق ندارد که با جنگ نظامی مردم را قتل‌عام کند یا در قالب‌های فریب و نیرنگ و نفوذ به کار پلیدش ادامه دهد.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بدترین جنگ با مسلمانان از نوع دین است که از اشخاص به اسم مسلمان علیه خودشان استفاده کنند، افزود: دشمن در این گونه جنگ‌ها نیابتی با راه‌اندازی داعش و گروهک‌های دیگر از مسلمانان علیه خود مسلمانان استفاده می‌کنند که این کار از جنگ نظامی برایشان بهتر بوده و راه‌اندازی فرقه‌هایی مثل وهابیت و بهائیت نیز از این نوع جنگ های نیابتی است.

آیت ا...عبادی با اشاره به اینکه نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران مصداق «وَ السَّابِقُونَ السَّابِقُونَ. أُولئِكَ الْمُقَرَّبُونَ» هستند و در بصیرت سبقت جستند، گفت: دشمن همواره سعی داشته نیروی نظامی کشورها را علیه ملت خودشان به کار گیرد اما نیروی هوایی فریاد عدالت خواهی ملت ایران را شنید و در 19 بهمن سال 57 به انقلاب اسلامی پیوستند و این افتخار برایشان در تاریخ انقلاب باقی ماند.

وی با تاکید بر اینکه امروز بعد از 40 سال این خط بصیرت در مجموعه ارتش و نیروی هوایی تقویت شده‌ است، افزود: این سرمایه ایمانی است که نیروهای مسلح از خانواده و عالمان و دین خود گرفته‌اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمنی که روزی در هر جای کره زمین که می خواست به اراده او حکومت‌ها عوض می‌شدند، امروز هفت تریلیون دلار در این منطقه خرج می کند اما حالا باید با دست خالی بیرون برود، تاکید کرد: این شکست هیمنه آمریکا نشانه اراده و مقاومت است.

آیت ا... عبادی با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، ادامه داد: در پیروزی انقلاب اسلامی دست قدرت خدا مشهود بود و اگر چنین چیزی نبود امام خمینی (ره) با دست خالی نمی‌توانست، تحولی در دل‌ها ایجاد کند.

وی با تاکید بر اینکه امروز هم با وجود دشمنی‌های زیاد، دست خداوند حامی این نظام و انقلاب است، گفت: تمامی شیطنت‌ها، جنگ‌های نظامی، محاصره‌های اقتصادی و خواب و خیال‌های آشفته آمریکا و همچنین کشورهای اروپایی با شکست مواجه خواهد شد و باید منطقه را ترک کنند.

 

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/