آخرین اخبار

تاریخ : 21. بهمن 1398 - 8:57   |   کد مطلب: 2707
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نترسیدن از دشمن ضامن بقای انقلاب است
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه انقلاب و ملت ایران اسلامی با شهادت سردار سلیمانی حیات جدیدی یافتند، گفت: نترسیدن از دشمن ضامن بقای انقلاب است.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از شبستان از بیرجند، آیت الله «سیدعلیرضا عبادی» شامگاه (20 بهمن) در دیدار با کارکنان و خانواده های حفاظت اطلاعات سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین والفجر 8 اظهار کرد: اندیشه ای حکمت است که زیرساخت های آن در عالم واقع، محکم باشد و پیامبران به اندیشه و عمل به حق دعوت کرده اند اما بشر راه دیگری می رود، مکتب انبیاء و اسلام، مکتب حق گرا و حق پرستی است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید قدر نعمت الهی و مکتب خدا را بدانیم، گفت: امروز بعد از 1400 سال خداوند متعال بر ما منت نهاده و به وسیله بعضی از اولیاء خود نعمت انقلاب را به ما عطا کرده است لذا باید بسیار در این جهت سرمایه گذاری و فداکاری کنیم.
 

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه خداوند نعمت انقلاب را در مقابل این همه اباطیل به ما عطا کره است، افزود: در کتاب حجاب القلوب حدیثی از پیامبر اکرم(ص) آمده است که می فرمایند: در آخرالزمان یکی از فرزندانم که اسم او روح الله است و موید من عندالله خواهد بود، می آید و حجاب های قلوب را برخواهد داشت و آن حرکت جهان را تغییر خواهد داد».
 

وی ادامه داد: وقتی دل ها دچار حجاب قلب می شوند، نمی توانند حقایق را درک کنند و کسی که به دنبال صدام و یزید و رضاشاه است نمی تواند حق را بفهمد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه شکر نعمت انقلاب تنها به زبان نیست بلکه باید ما هم به حق عمل کنیم، حق بگوییم و به حق شهادت دهیم، عنوان کرد: باید در ادامه مسیر انقلاب از کسی نترسیم و به کسی طمع نکنیم زیرا بقای انقلاب به این بستگی دارد.

 

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه امروز بیش از هر چیز صداقت در کار، کارساز است، تصریح کرد: اگر مسئولان بر اساس حق عمل کنند، تمدن اسلامی بدون هیچ جنگی همه جا را فرا می گیرد اما همواره رنج ما از نفوذ بیگانگان و سخنان برخی افراد است که به نفع بیگانه حرف می زنند.

 

وی ادامه داد: برخی از مسئولان در خیلی از جاها نظرات انحرافی می دهند که اصلا انتظار نیست و این مایه ی تأسف است.
 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اما افرادی در قشرها و جایگاه های مختلف هستند که با خدا عهد دارند و سرمایه گذاری می کنند تا این حق بماند، گفت: ۴۰ سال که از برخی افراد داخلی و دشمنان خارجی به این انقلاب آسیب می رسد اما به وسیله ی رادمردان انقلاب خنثی می شود که سپهبد شهید سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی یکی از آن چهره های محبوب است.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه دشمن به ظاهر می خواست حاج قاسم سلیمانی عزیز را از بین ببرد، تاکید کرد: اما نه تنها نتوانست این سردار دلها را از بین ببرد، بلکه از قطره قطره ی خون او حاج قاسم ها برخاستند.
 

 

وی بیان کرد: انقلاب و ملت ایران اسلامی با شهادت حاج قاسم سلیمانی حیات جدیدی یافتند و ما 22 بهمن امسال را با این ویژگی می شناسیم.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/