آخرین اخبار

تاریخ : 23. بهمن 1398 - 8:30   |   کد مطلب: 2709
شریف با تاکید بر اینکه شروع دهه پنجم انقلاب با دستاوردهای قابل توجه ما و شکست های بی پایان دشمنان توأمان است، گفت: ترور سردارسلیمانی سفره مستکبران را از منطقه غرب آسیا و ممالک اسلامی جمع خواهد کرد.

به گزارش مهر مشرق ، به نقل از شبستان از بیرجند، سردار «رمضان شریف» امروز (22 بهمن) در مراسم سخنرانی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در مرکز استان خراسان جنوبی با گرامیداشت یاد شهدای والامقام، اظهار کرد: 41 سال از پیروزی انقلابراسلامی می گذرد شروع دهه پنجم و گام دوم انقلاب با دستاوردهای قابل توجه ما و شکست های بی پایان دشمنان توأمان است و امریکا با قامت خمیده در مقابل قامت ایستاده ملت ایران اسلامی در حال توطئه هستند.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فهرست طولانی توطئه ها و شکست های دشمنان، گفت: ما برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی مصمم هستیم و هزاران شهید تقدیم نظام کردیم و حیثیت آمریکایی ها را به زیر کشیده ایم و اسرائیل غاصب را کوچک کرده ایم.

 

شریف با بیان اینکه انقلاب اسلامی و هدایت های مقام معظم رهبری و حضور ملت ایران تمام نقشه های استکبار را به شکست کشانده است، ادامه داد: جریان مقاومت روز به روز شعله ور تر شده و دشمنان با ترور سردار سلیمانی دچار اشتباه و قمار بزرگی شدند.

 

وی تاکید کرد: مطمئن باشید ترور سردار حاج قاسم سلیمانی سفره مستکبران و استعمارگران را از منطقه غرب آسیا و ممالک اسلامی جمع خواهد کرد.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دست انگشتر به دست قطع شده به گواهی برای مردم شد تا او را علمدار بدانیم، افزود: سرنوشت امریکایی ها بسیار نکبت بار رقم خواهد خورد و جبهه مقاومت انتقام خون سردار سلیمانی را خواهد گرفت.

 

شریف با بیان اینکه امروز امریکای مستکبر شاهد لشکر مومن عراق، لبنان، سوریه، یمن و افغانستان هستند و ضرب شصت آنان را چشیده اید، گفت: ما می دانیم که صهیونیست ها چه حال و روز زاری دارند و  امریکا سیلی دوم را امروز در 22 بهمن از مردم دریافت خواهند کرد.

 

وی با اشاره به ایستادگی ملت ایران در پای آرمان های انقلاب، بیان کرد: ملت ایران پیکر مطهر سرباز سلیمانی را تشییع کردند و میلیون ها نفر در مراسم او حضور یافتند و همه ما قاسم سلیمانی هستیم.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه باید معیارهای و ویژگی ها حاج قاسم سلیمانی را در جامعه ترسیم و ترویج دهیم، گفت: همه عظمت شهید سردار سلیمانی به ارادت او به اهل بیت علیه السلام بود و در نهایت؛ شهادت او را به دست منفورترین چهره روی زمین، رئیس جمهور احمق و نادان امریکا رقم خورد

 

شریف تاکید کرد: یوم الله 22 بهمن فرصتی است تا به دستاوردها انقلاب و آینده پیش روی آن نگاه کنیم.

 

وی با اشاره سالها حاکمیت شاه مزدور و استعمارگران بر ایران، گفت: انقلاب اسلامی عزت و استقلال را به ملت ایران بازگرداند و امروز پیشرفت های کشور با هیچ کدام از کشورهای مطرح دنیا قابل مقایسه نیست اما دشمن تلاش می کند مشکلات را برجسته کند و دستاوردهای نظام اسلامی را کم جلوه دهد.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی اعلام می کنیم که اگر همه دشمنان هم جمع شوند باز نمی توانند به منافع ملی و جغرافیای این کشور  نگاه چپ کنند.

 

شریف با بیان اینکه سه مولفه قدرت ایران «فرهنگ دینی، ولایت فقیه و مردم» هستند، افزود: سرنوشت ملت ایران مرهون هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب است.

 

وی با تاکید بر اینکه ما شهید حاج قاسم سلیمانی را بزرگ می پنداریم چرا که او محصول تدابیر حکیمانه رهبر  معظم انقلاب است، گفت: سردار سلیمانی ذوب در ولایت بود و امروز این شهید قهرمان ملی ما است.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در جغرافیای مقاومت صدها قاسم سلیمانی تربیت کرده است، افزود: اگر نگاه ما به مسائل در حوزه های مختلف چون شهید سلیمانی معطوف به توصیه‌های حکیمانه رهبر بود در شرایط کنونی با مشکلات کمتری در داخل مواجه می بودیم.

 

وی با اشاره به اینکه برخی نارسایی ها ما را آزار می دهد اما همانگونه که در حوزه دفاعی و نظامی نشان دادیم بر دشمن برتری داریم آیا در حوزه معیشت مردم نمی توانیم بیشتر تلاش کنیم، ادامه داد: اگر یک دهم تحریم های امریکا علیه کشور دیگری انجام می شد حاکمیت آن کشور سقوط می کرد.

 

شریف تاکید کرد: با وجود تمام تحریم‌ها دولتمردان جز در چند شرکت حقوق معوقه کارمندان را نداشته‌اند و در برخی موارد حتی افزایش یافته است که در کنار انتقاد باید قدر مدیران زحمت کش را بدانیم.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه با قدرت تمام در کنار مسئولان است و امنیت را که مهمترین دغدغه می باشد را تامین کردند، افزود: باید مسئولان از تمام توان برای رسیدگی به معیشت مردم استفاده کنید چرا که امروز زمان خدمت مسئولان است و باید دل به دل ملت قدردان ایران بدهند.

 

وی با اشاره به اینکه پیام مردم از حضور در تشییع جنازه شهید سپهبد سلیمانی این بود که ما قدر خدمتگزاران خود را می‌دانیم، بیان کرد: باید به گونه‌ای کار کنیم که در پایان خدمت، مردم در ذهن و قلب خود به ما مدال افتخار بدهند.

 

شریف با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی سعادت این کشور را تضمین می‌کند، گفت: دشمن تلاش می کند تصویری غیر واقعی از شرایط ایران ارائه دهد تا بتواند دوباره به این کشور مقدس برگردد.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن هراس دارد که انقلاب اسلامی برای کشورهای دیگر الگو شود، گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی گوش و چشم ملت ها باز شده است.

 

وی با اشاره بر اینکه صهیونیست ها و امریکایی ها معامله قرن را در بین خودشان اجرا کردند، تاکید کرد: اما امت اسلامی به برکت خون شهدا و جبهه مقاومت، قبله اول مسلمین را از دشمنان پس خواهند گرفت و به زودی شاهد برپایی نماز در بیت المقدس خواهیم بود.

 

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/