آخرین اخبار

تاریخ : 28. بهمن 1398 - 12:47   |   کد مطلب: 2738
رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور:
ماموریت جدید بنیاد مستضعفان در خراسان جنوبی آغاز می شود
مرتضوی گفت: امیدواریم در حوزه‌های خدمات شهری، آموزش و پرورش، مسکن محرومان به نتایج خوبی برای اخذ تصمیم نهایی برسیم تا به عنوان ماموریت جدید بنیاد مستضعفان در خراسان جنوبی نصب العین قرار بگیرد.

به گزارش مهر مشرق ،خبرگزاری شبستان از بیرجند،  «سید صولت مرتضوی» امروز (28 بهمن) در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: رفع نیاز از مستضعفان از ماموریت های و رسالت‌های بنیاد مستضعفان است و در دوره جدید مقام معظم رهبری در خصوص محرومیت زدایی، الگوسازی در حوزه مأموریت زدایی و مستضعف نوازی تاکید زیادی دارند.

 

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور گفت: در گذشته خدمات خوبی در برخی استان‌ها اعم از مناطق محروم کرمان، خوزستان، ایلام و سیستان و بلوچستان انجام شده است.

 

مرتضوی با اشاره به اینکه با تاکید آقای فتاح برای تصمیم گیری به نفع مردم به خراسان جنوبی سفر کرده است، ادامه داد: بخش قهستان و بخش مرکزی شهرستان درمیان عقب ماندگی‌های جدی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان بنا ندارد درهمی از منابع درآمدی استان خراسان جنوبی را در سایر نقاط کشور هزینه کند بلکه باید از درآمدهای شهرهای بزرگ در استان خراسان جنوبی و امثال آن هزینه کند، ادامه داد: همچنین شهرستان‌هایی که در این ماموریت بنیاد مستضعفان تعریف نشده، مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور در پایان گفت: امیدواریم امروز در حوزه‌های خدمات شهری، آموزش و پرورش، مسکن محرومان به نتایج خوبی برسیم و برای اخذ تصمیم نهایی جمع بندی کرده تا به عنوان ماموریت جدید بنیاد مستضعفان در خراسان جنوبی نصب العین قرار بگیرد.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/