آخرین اخبار

تاریخ : 29. بهمن 1398 - 8:10   |   کد مطلب: 2740
مردم متوجه شعاری تبلیغاتی برخی کاندیدا ها هستند

به گزارش خبرنگار مهرمشرق، حسین خسروی اسفزار در پنجمین روز تبلیغات در جمع روستاهای درمیان حضور یافت و پای دردودل های این مردم سخت کوش نشست.

«حسین خسروی اسفزار»، کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستا های شهرستان درمیان با انتقاد را خام فروشی محصولات کشاورزی و عدم فرآوری آن، گفت: این گرانی و بیکاری تا کی؟  شما در این منطقه می توانید با فرآوری زرشک اشتغال ایجاد کنید؛ اما اکنون زحمت ها و آبله های دست برای کشاورزان است اما نمی توانند قسط بانک خود را بدهند.

وی با بیان اینکه وظیفه اصلی نماینده قانون گذاری و نظارت بر اجرایی مصوبات قانون است، افزود: برخی ها قول و وعده های می دهند که انگار مسئول دستگاه اجرایی شهرستان یا  استان هستند درصورتی که نماینده باید به دنبال تصویب طرح ها و قوانیت برای توسعه و پیشرفت منطقه و استان در سطح ملی باشد.

خسروی با بیان این‌که یکی از مهم ترین خط هایی که دولت و مسئولان باید از حاج قاسم یاد بگیرند مدیریت در میدان است، گفت: انسانی تا گرسنه نباشد حال گرسنگان را درک نمی کند،  تا دوران مستضعفی را ندیده باشد متوجه حال مستشعفان نمی شود و از قدیم گفتند که سواره از حال پیاده خبر ندارد.

وی خاطرنشان کرد: حاج قاسم همیشه در میدان بود و می گفت عادت ندارم از پشت میز فرمان بدهم. کسی که فرمان می دهد باید وسط میدان مشکلات و مردم باشد.

وی اظهارکرد: اکنون متاسفانه رئیس جمهور کشور می گوید: « نیازی نیست روزنامه‌ها از مشکلات مردم بنویسند و خودم «روزانه»، «از داخل ماشین» با دیدن «تمام چهره‌های مردم»، «نظرسنجی» می‌کنم!»؛ شما از دورن ماشین در یک مسیر مشخص و پشت شیشه های دودی و با وجود چندین نگهبان از کجا متوجه می شوید در دل مردم چه می گذرد؟  باید حرفی بزنند که در افکار جامعه بگنجد. ما در داخل میدان نمی دانیم در دل مردم چه خبر است آنوقت رئیس جمهور از داخل ماشین چگونه می فهمید؟

وی متذکرشد: متاسفانه رئیس جمهور می گویند ما مشکلات را 100 روزه حل می کنیم اما بعد منکر می شوند. تا آنجا پیش رفت که وعده دادند تا اوضاع اقتصادی مردم به حدی خوب شود که دیگر به یارانه نیاز نداشته باشند اما اکنون در سطل‌های زباله کمر ما خم است!

وی گفت: شما بیش از 100 ماه است به مردم یارانه می دهید یعنی قیمت اجناس و خدمات در این شش سال  10 بار بیشتر گران شده اما این 45 هزار تومان یارانه نقدی هیچ تغییری کرده؟ مگر نمایندگان مجلس مرده اند، آقا حرف بزن، با کتاب نوشتن که کار درست نمی شود، جرأت و جسارت دارید یقه استاندار و فرماندار را جایی که وظیفه اش را انجام نداد، بگیرید؛ والا شما نماینده کجا هستید؟

وی گفت: باید کاندیداها شفاف سازی کنند پول تبلیغات از کجا می آورند؛ برخی‌ها سه چهار بار است در انتخابات شرکت می کنند و انگار باید نماینده باشیم که کار کنیم در حالی که در هر مسئولیتی می توان به مردم خدمت کرد.

وی بیان کرد: من یک منزل و مغازه و یک خودرو دارم و برای تبلیغات 54 میلیون تومان از بانک وام گرفته ام و آن چنان سرمایه ای ندارم که بخواهم تبلیغات آنچنانی داشته باشم و ترجیح می دهم در جمع مردم حاضر شوم و به سوالات مردم پاسخ بدهم.

«حسین خسروی اسفزار»، کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع اهالی روستای نوغاب شهرستان درمیان با بیان این‌که مجلس شورای اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و کار مهم آن قانون‌گذاری و نظارت بر امور است، گفت: تاکنون دوره‌های مختلف مجلس شورای اسلامی فراز و نشیب‌های مختلفی داشته و این را بخاطر این می گویم که در این دوره رأی من و شما حرام نشود.

وی با تاکید بر این‌که برگزاری انتخابات به برکت انقلاب اسلامی است در حالی که در قبل از انقلاب اینگونه نبوده است، افزود: ما باید حق و تکلیف خود در انتخابات را به نحو احسن انجام دهیم تا دشمنان دلسرد شوند.

کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دوره ششم مجلس شورای اسلامی 127 نفر از نمایندگان به رهبر معظم انقلاب نامه نوشتند و جام زهر به ایشان تعارف کردند، گفت: آیا این مجلس است؟ اگر مجلس ما درست شود بسیاری از کارهای درست می شود.

کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در مسائل دنیایی و دینی خود دقت کنید، ادامه‌داد: در بیکاری‌ها و این گرانی‌ها اگر مجلس ما وظیفه نظارت خود بر دولت درست انجام می‌داد اکنون وضعیت به اینجا نمی‌رسید. خشکسالی  دست ما نیست اما این کارها را که می شود مدیریت کرد.

وی تاکید کرد: بنابراین اگر مجلس پای کار باشد هم دنیا و هم آخرت ما درست خواهد بود.

خسروی در پایان تاکید کرد: من وعده های دروغ و قول های که در اختیار نماینده مجلس شورای اسلامی نیست نمی دهم چون خدا وقیامتی وجود دارد.

وی بر اهمیت وحدت شیعه و سنی اشاره کرد و افزود الحمدا...خراسان جنوبی در وحدت بین برداران شیعه و اهل سنت در کشور بی نظیر است و می بایست این وحدت ادامه دارد باشد.

کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از کاندیداها اکنون در زمان تبلیغات در همه جا حضور می یابند اما هنر این است که وقتی کسی رأی آورد و نماینده مردم شد پشت سرش را نگاه کند، تصریح کرد: متاسفانه بعضی ها بعد از رأی آوردن پشت سر خود را هم نگاه نکردند و خدا را شاهد می گیرم اگر قرار است ما نماینده ای شویم که رأی مردم را بگیریم و بعد پشت سر خود را هم نگاه نکنیم، دعا کنید ما به مجلس نرسیم و خداوند توفیق شهادت را نصیب ما کند که ما اینگونه شخصیتی نباشیم.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/