آخرین اخبار

تاریخ : 29. بهمن 1398 - 8:40   |   کد مطلب: 2746
باید فردی انقلابی و بصیر را انتخاب کرد

یوسف آخوند سخندان، یکی از علمای اهل سنت بندرترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار مهرمشرق، به شخصیت حسین خسروی اسفزار، کاندیدای مردم بیرجند در انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان فرد بابصیرت و روشن فکری است و فکر ملیتی و اجتماعی دارد.

وی افزود: ایشان مخالف افراد انحرافی و تبعیض قرار شدن بین مذاهب اسلامی است و همیشه به دنبال ایجاد وحدت و تقریب مذاهب بین مسلمانان است.

کارشناس مسائل دینی خاطرنشان کرد: آقای خسروی استاد من در حوزه دین بوده اند و مورد تایید است.

آخوند سخندان یادآورشد: ایشان شخص متدین و ولایی است و قطعا می تواند در شکل گیری مجلس انقلابی موثر باشد.

وی مسلط بودن آقای خسروی به مسائل جامعه را از دیگر ویژگی های وی دانست و گفت: اشخاصی که برای حفظ نظام جمهوری اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب کار می‌کنند مورد قبول است.

این عالم اهل سنت تاکید کرد: هر فردی که برای مردم دلسوز باشد و هم وغم خود را در جهت رفع مشکلات مردم بگذارد قطعا مورد حمایت من خواهد بود و آقای خسروی از این ویژگی‌ها برخوردار است.

آخوند سخندان گفت: باید تحصیلات عالی همراه با تعهد، تخصص و سواد رسانه ای بالا است.

وی تاکید کرد: آقای حسین خسروی شخصی انتقادپذیر، دوراندیش، با بصیرت، شجاع، انقلابی، آینده‌نگر و نظرات تحکمی وحدت و نزدیدک شدن مذاهب به هم را دارند.

این عالم اهل سنت تصریح‌کرد: در جامعه‌ای که افراد با اندیشه‌ها و قومیت‌های مختلف زندگی می‌کنند این اشخاص لازم است در عرصه باشند و مدیریت کنند.

وی افزود: با توجه به این‌که بیشتر مشکلات مردم اقتصادی است باید فردی که دردآشنای مردم است مسئولیت نماینده مردم در مجلس را برعهده بگیرد و این فرد بهترین گزینه برای انتخاب هم برای اهل سنت و هم اهل تشیع است.

وی اظهارکرد: انتخابات آقای خسروی قطعا برای آینده مردم خوب است و برای این فرد مدبر آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/ 5

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/