آخرین اخبار

تاریخ : 30. بهمن 1398 - 9:07   |   کد مطلب: 2753
حجت الاسلام علیرضا حسینی:
هیچگاه انصراف نمی دهم
دوست دارم با مجیدی و خسروی مناظره کنم

حجت الاسلام علیرضا حسینی کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف، با توجه به انصراف برخی از کاندیداهای این حوزه از حضور در انتخابات، در گفتگو با مهرمشرق، گفت: سه نفر از کاندیداهایی که تاکنون از حضور در انتخابات کناره گیری و انصراف داده اند، همشهری  و با هم دوست هستیم و طی این مدت هم با هم در ارتباط بودیم و به نوعی برای اینکه همشهریان و هم لباسی های ما هم به یک وحدت رویه بیشتری برسند، دغدغه داشته ایم.

وی با اشاره به دلخوری این کاندیداها از ائتلاف شانا، افزود: این کاندیداها در متن انصرافشان، به نفع کسی کنار نرفتند، ولی تمام کنشگران سیاسی و دوستان ما می دانند که رفتنشان به نفع چه کسی تمام می شود.

وی بیان کرد: کاندیداهای انصراف دهنده، صلاح ندانستند که در متن بیانه شان، به نفع شخص خاصی انصراف دهند، ولی از آنجایی که انصراف این نامزدها، همشهریان و طرفداران ما را مبنی بر اینکه آرای شهرستان ما یک دست شود را امیدوار کرده و سبب ایجاد امیدواری در ستاد و در بین هواداران ما هم  شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است به نفع کسی از انتخابات کناره گیری کند، هم گفت: قطعا و یقینا در این شرایط که شرایط رو به بهبودی است و بسیار امیدوارم که اتفاق خوبی برای محرومان و مردم رقم بخورد تا کسی در مجلس فریاد و صدای مردم و محرومان باشد، همانطور که هیچ گاه به انصراف و کناره گیری فکر نکرده ام، همچنان در صحنه خواهم بود.

حسینی تصریح می کند: اما احتمال دارد نامزد دیگری به نفع اینجانب کناره گیری کند که هم اکنون در حال رایزنی هستیم و ممکن است تا آخر امروز یا امشب، چنین اتفاقی بیفتد، اما مجاز به گفتن نام این کاندیدا نیستم.

وی اظهارکرد: تقریبا از دو روز گذشته شور و شعف انتخاباتی را بیشتر احساس می کنم، مخصوصا اینکه احزاب متنوع و مختلفی که به حدود 10 حزب می رسد، از جمله حزب اصلاحات، جمعی از روحانیت، اتاق کار و ... از بنده حمایت کرده اند و احتمالا این روند ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: فکر می کنم که رقابت دارد جدی تر می شود و دوست دارم که حداقل یک مناظره با حضور آقایان خسروی و مجیدی هم داشته باشم.

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/