آخرین اخبار

تاریخ : 3. اسفند 1398 - 10:37   |   کد مطلب: 2757
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند طی پیامی از حضور حماسی مردم در یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش مهر مشرق ، متن پیام نماینده ولی فقیه از حضور گسترده مردم خراسان جنوبی برای شرکت در یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی به این شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

لَئِنْ شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ

مردم شریف مومن، ولایی، بصیر، فهیم و انقلابی خراسان جنوبی شما با حضور حماسی خود در دوم اسفندماه 98 در پای صندوق های رأی، برگ زرین دیگری بر سابقه پر افتخار خراسان جنوبی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تبعیت از ولایت فقیه افزودید و قلب امام زمان(عج) و نائب عزیزش حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) را شاد کردید و نشان دادید که از خون شهدای انقلاب اسلامی و محور مقاومت و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش پاسداری می کنید.

هر برگ رأی شما تیری بر قلب سیاه استکبار جهانی و صهیونیزم و در رأس آن آمریکای جهان خوار بود، شما به وظیفه‌ی خود عمل نمودید و امید است با کمک و توفیق الهی و با توجهات حضرت بقیة‌الله‌ ارواحنافداه مجلس یازدهم با احساس بار مسئولیت دینی و انقلابی خود، به پیشرفت روزافزون کشور و عزت ملی و شادابتر کردن جمهوری اسلامی نائل گردد و این اعتماد و اعتبار را حفظ و بلکه مضاعف کند.

اینجانب خاضعانه و با همه‌ی وجود خداوند حکیم و عزیز را سپاس میگویم و از شما مردم بزرگوار عمیقاً تشکر می‌کنم که به توفیق الهی و با عزم راسخ خود چنین صحنه‌ی باشکوهی را رقم زدید و اتحاد ملی را به نمایش درآوردید.

سلامت و سرافراز باشید.

سید علیرضا عبادی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند  

3 اسفندماه

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/