آخرین اخبار

تاریخ : 5. اسفند 1398 - 12:55   |   کد مطلب: 2759
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
هیچ ویروسی بدتر از تفکر لیبرال دموکراسی غرب نیست
آیت الله عبادی با بیان اینکه هیچ ویروسی بدتر از تفکر لیبرال دموکراسی غرب نیست، گفت: تنها راه اصلاح جامعه، جایگزینی تفکر توحیدی و مکتب اهل بیت (ع) با تفکرهای مادی‌گرایانه و مزاحم است.

 

خبرگزاری شبستان از بیرجند، آیت الله «سید علیرضا عبادی» امروز (5 اسفند) در دیدار با مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در نواحی سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی با گرامیداشت یاد شهدا و شهید سپهبد سلمانی و همراهانش، اظهار کرد: به لازمه ی خون پاک شهید سلیمانی بیداری خاصی در قشرهای مختلف مردم حاصل شد و یکی از نشانه های آن حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و  انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی بود که در آن ۷۷ درصد نیروهای ارزشی در مرکز تصمیم گیری و قانون گذاری پیروز شدند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر مسئله بهداشت نسبت به بیماری کرونا نبود حضور مردم در انتخابات بیش از این بود، گفت: اما بسیاری از قشرها با اینکه دلشان همراه بود ولی به رعایت مسائل سلامت و بهداشت مراعات کردند.

 

آیت الله عبادی افزود: آن دسته از افرادی که با حسن نیت و برای سلامت جامعه نتوانستند در انتخابات شرکت کنند، هدفشان تأمین شد و آن پیروزی ۷۷ درصدی در این انتخابات بود.

 

وی با اشاره به بی توجهی به بیماری کوردلی ماده پرستی در دنیا، ادامه داد: چطور می شود که دنیا در خصوص بیماری های وبا، طاعون، آنفلانزا و ویروس کرونا اینگونه عکس العمل نشان می دهد، اما نسبت به بیماری کوردلی ماده پرستی و بمب هایی که بر سر ملت ها می ریزند هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد!

 

امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه مکتب انبیاء تنها مکتبی است که می تواند جامعه ی بشری را به مدینه فاضله تبدیل کند تا حقی از کسی ضایع نشود، بیان کرد: در مکتب انبیاء الهی اگر جنگی به عنوان جهاد تشریع می شود برای این است که ریشه فتنه را نابود کنند تا مردم سالم بمانند.

 

آیت الله با بیان اینکه با وجود دشمنان انسانیت راه نجاتی برای جامعه نیست، ادامه داد: بعضی‌ها می گویند که چرا مرگ بر آمریکا می گوییم؟ در پاسخ به این افراد باید گفت که مفهوم از گفتن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکای جغرافیایی و جمعیتی نیست بلکه منظور ائمه کفر هستند.

 

وی تصریح کرد: وقتی بر سران فتنه و امریکا مرگ می گویید یعنی از انسان ها پشتیبانی می کنید زیرا این افراد انسان ها را می کشند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هیچ میکروب و ویروسی بدتر از تفکر لیبرال دموکراسی غرب نیست، گفت: اگر می خواهیم که جامعه در آینده اصلاح شود، تنها راه آن جایگزینی تفکر توحیدی و مکتب اهل بیت (ع) به جای تفکرهای تنگ مادی گرایانه و مزاحم است.

 

آیت الله عبادی افزود: انسان موجودی است که بر اساس نوع تفکر و عقیده، عمل و اخلاق و رفتارش تنظیم می شود لذا کار اصلی بر عهده‌ی مطهری‌ها است که شما در آن مسیر قرار دارید.

 

وی خطاب به مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در نواحی سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی ادامه داد: ممکن است ارزش این کار برای خود شما واضح نباشد اما حقیقت این است که کار شما پر ارزش ترین کاری است که می توان در این مقطع برای آن نرخ تعیین کرد لذا قدر آن را بدانید و برای آن فرصت بگذارید.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه فساد و تباهی که در قبل از انقلاب در کشور ایران حکم فرما بود توسط نفس مسیحایی امام خمینی(ره) تغییر پیدا کرد و نیروهای ارزشمندی نیز پرورش داد، عنوان کرد: هر عبادتی جای خودش را دارد اما هیچ چیزی جای آگاهی به معنی صحیح به انسان ها را نمی گیرد.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه اگرچه امروز به خاطر مشکلات موجود، مسئله ی اقتصاد مهم است، تصریح کرد: اما آن روزی که بشر درست شود و صاحب اصلی ظهور کند، مسائل اقتصادی در حاشیه قرار می گیرد.

 

به گفته وی نوع مشکلات امروزی تحمیلی و برنامه ای است که با زور در جامعه بشری پیاده می شود، چرا که دشمنان تنها راه سلطه ی بر ملت ها را در این طرح ها می بینند، لذا اگر بشر روزی بتواند از این مخمصه خارج شود آن روز مسائل اقتصادی ما در حاشیه قرار خواهد گرفت.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تایکد بر اینکه آثار برکات نیروهای مسلح، سپاه، ارتش، نیروهای انتظامی و بسیج بر کسی پوشیده نیست، گفت: همه ی مردم از فیوضات شما و تلاش آن بزرگواران و کار شبانه روزی آنها در جهت امنیت، کار و حتی مسائل علمی، تکنیکی، اقتصادی و تولیدی بهره‌مند می شوند که البته افتتاح آن ها توسط دیگران و علی برکت الله ها انجام می شود.

 

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/