آخرین اخبار

تاریخ : 7. اسفند 1398 - 8:51   |   کد مطلب: 2760
منتخبان مردم در مجلس یازدهم در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کردن
نقشه پیشرفت و توسعه خراسان جنوبی طراحی شود
منتخبین مردم خراسان جنوبی در یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی بر تلاش بیشتر برای تحقق خواسته‌ها و رفع مشکلات مردم، مطالبه‌گری و ضرورت طراحی نقشه راه در جهت پیشرفت همه‌جانبه استان تاکید کردند

به گزارش مهر مشرق به نقل از شبستان ،بیرجند، منتخبین مردم خراسان جنوبی در یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی شامگاه (6 اسفند) با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند.

 

«حسین خسروی اسفزار» منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس یازدهم با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، سرنوشت مردم به خودشان سپرده شده، گفت: در انتخابات اخیر، مردم تکلیف خود را به نحو احسن انجام دادند.

 

وی با اشاره به سه رکن اصلی انقلاب اسلامی، افزود: در کنار آموزه‌های دینی، رهبری جامعه اسلامی، رکن سوم انقلاب، پشتوانه مردمی است.

 

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تلاش بیشتر برای تحقق خواسته‌ها و رفع مشکلات مردم بهترین تشکر عملی از حضور مردم در صحنه انتخابات است و این مهم با اتحاد و یکدلی نمایندگان و مسئولان محقق می‌شود.

 

حجت‌الاسلام «مجید نصیرایی» منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس سازدهم نیز با بیان اینکه باید به بهترین شکل جواب مردم مؤمن و انقلابی را بدهیم، افزود: امروز فرصت کم‌نظیری برای جبهه انقلاب اسلامی بوجود آمده است لذا باید با رویکرد عدالت‌محور تلاش کنیم نقشه راه برای پیشرفت و توسعه استان طراحی شود.

 

وی ادامه داد: ما نمایندگان مجلس در استان با محوریت آیت‌الله عبادی و استفاده از ظرفیت آیت‌الله رئیسی باید طرح‌های کلان در جهت پیشرفت همه‌جانبه استان طراحی کنیم.

 

«مصطفی نخعی» منتخب مردم نهبندان و سربیشه در انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد مردم این حوزه انتخابیه در انتخابات شرکت کردند و این بالاترین میزان مشارکت مردم در کشور است، گفت: با وجود قابلیت ها و ظرفیت های بسیار در این منطقه اما باز هم مردم با کمبودهایی مواجه هستند.

 

وی با تاکید بر اینکه خواسته مردم مطالبه‌گری است، بیان کرد: ترکیب بسیار خوبی در منتخبین مردم خراسان جنوبی در مجلس یازدهم وجود دارد که همه از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هستند.

 

منتخب مردم نهبندان و سربیشه در انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی افزود: باید با اتحاد و همدلی مطالبات به حق مردم را با پرهیز از خط‌کشی‌ها پیگیری کنیم.

 

«سلمان اسحاقی» منتخب مردم قاین و زیرکوه در انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه گام اول انقلاب با حضور جوانان در کنار امام راحل صورت گرفت، اظهار کرد: جوانان غیور این مرز و بوم یکبار نیز در دوران هشت سال دفاع‌مقدس امتحان شدند.

 

وی تاکید کرد: در میدان حضور در صحنه‌های انقلاب اسلامی همواره مردم خراسان جنوبی خوش درخشیدند و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب، ولایت مطلقه فقیه و شهدای گرانقدر به میدان آمدند.

 

منتخب مردم قاین و زیرکوه در انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم به دلیل شاخصه‌های انقلابی ما را انتخاب کردند، گفت: از آحاد مردم و علما درخواست می کنیم نمایندگان منتخب خود در مجلس شورای اسلامی را کمک کنند.

 

اسحاقی بیان کرد: باید تا انتها همچنان انقلابی و ولایتمدار باقی بمانیم چراکه اگر عملکرد انقلابی نداشته باشیم به باور مردم خدشه وارد می‌شود.

 

به گفته وی اگر به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه شود، مردم به حقشان می‌رسند و اقتصاد مقاومتی می‌تواند نشان‌گر آبادانی کشور باشد.

 

منتخب مردم قاین و زیرکوه در انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه  وحدت در نمایندگان این دوره، متبلورتر خواهد بود، افزود: سردار شهید سلیمانی ولایتمداری خود را با حضور در خط مقدم نشان داد و ما نیز باید از این شهید والامقام الگو بگیریم.

 

 

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/