آخرین اخبار

تاریخ : 7. اسفند 1398 - 8:53   |   کد مطلب: 2761
آیت الله عبادی گفت: منتخبان مردم ریسک می کنند و به صحنه می‌آیند بنابراین همه موظف به همکاری با نمایندگان منتخب مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی هستیم.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از شبستان از بیرجند، آیت الله «سید علیرضا عبادی» امشب (6 اسفند) در دیدار با منتخبین مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از سال 42 که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مقابل بلوک شرق و غرب برای نجات کشور و اسلام قیام کرد و همچنین در این 41 سال هر زمانی نیاز بوده، دست غیبی الهی را مشاهده کردیم و با وجود تمام مشکلات یکبار دیگر حضور باشکوه مردم در انتخابات را شاهد بودیم.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه عنایت خداوند پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی است، افزود: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که دوستان ما نباید نگران جمهوری اسلامی ایران نباشند.

 

آیت الله عبادی با اشاره به توکل و اتکای به خداوند در مقابل دشمنانی که پایبند به هیچ قانونی نیستند، افزود: جریان‌های درونی و بیرونی در این مرحله با انواع و اقسام مسائلی که مطرح بود از جمله بیماری کرونا، تلاش می کردند تا مردم را از حضور در صحنه انتخابات بترسانند اما مردم خراسان جنوبی به خوبی درخشیدند و این از الطاف خداوند است.

 

وی ادامه داد: اگر عنایت خداوند نسبت به ملت و جمهوری اسلامی ایران نبود تاکنون دشمن به سادگی ریشه این انقلاب و نظام را می زدند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره اینکه فرمایشات امام خمینی (ره) در تبعید با اوج سخنرانی هایشان در حسینیه جماران تفاوتی نمی کرد چرا که اتکا و توکل به خداوند داشت، عنوان کرد: مردم عزیز ایران بعد از تمام توطئه ها (فتنه گرانی بنزین آبانماه و ترور سردار حاج قاسم سلیمانی) و برنامه های دشمنان، در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و توطئه های دشمن را خنثی کردند.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه نمایندگانی در دوره‌های مختلف به مجلس شورای اسلامی وارد شدند که با خدمت و تلاش خود مواضع اسلام و انقلاب را تحکیم کردند، ادامه داد: اما در مقابل نمایندگانی نیز  وارد مجلس شدند که متاسفانه بعد از آن نوکرهای بیگانگان شدند.

 

وی در ادامه نمایندگی را وکالت دانست و بیان کرد: مردم با فداکاری و صبر و تقدیم شهدا، وقتی وکیل و نماینده ای انتخاب می کنند برای این است که کلیات قانون اساسی به صورت قانون درآید و دولت آن را پیاده کند که نتیجه آن اسلامی عملی و آرمان های انقلاب است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: انسان در هر کاری که وکالت بگیرد وقتی حق الوکاله دارد که کارش را دقیق و به درستی انجام دهد و مردم به نمایندگان مجلس برای دفاع و پاسداری از آرمان های اسلام و ارزش ها دینی وکالت می دهند.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه حرام خوری قساوت قلب می آورد و کار به جایی می رسد که برخی نمایندگان به دنبال بیگانگان می روند، گفت: این در حالی است که نمایندگان مجلس در آغاز فعالیت خود سوگند می‌خوردند که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشند و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشند.

 

وی گفت: متاسفانه برخی از افرادی که از طریق مردم وارد مجلس می شوند اما دنبال اهداف دیگری هستند در نتیجه توفیق خدمت به مردم از آنان سلب می شود و بعد آنچه در باطنشان بوده در ظاهر هم به دشمن پناه می برند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به منتخبین مردم استان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز با بصیرت، صبر و حسن انتخاب مردم، چهار نماینده مجلس برای خراسان جنوبی انتخاب شدند.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه نماینده مجلس و فردی که مسئول می شود در حکم سربازی است که دستش رو ماشه است و به دشمن شلیک می کند و هر لحظه هم جانش در خطر است، تاکید کرد: نماینده و مسئول به تنهایی نمی تواند کار کند بلکه به عقبه نیاز دارد بنابراین منتخبان مردم هم وقتی ریسک می کنند و به صحنه می آیند نیازمند همکاری هستند و همه ما موظف هستیم با نمایندگان مجلس و مسئولان همکاری کنیم چرا که برکت در جماعت است.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/