آخرین اخبار

تاریخ : 7. اسفند 1398 - 13:12   |   کد مطلب: 2762
سلم آبادی از توزیع یک هزار و ۳۱۰ وسیله گرمایشی در بین مددجویان کمیته امداد ساکن در مناطق محروم استان خبر داد.

به گزارش مهر مشرق  به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی، «رضا سلم آبادی» گفت: خانوارهای تحت حمایت ساکن در مناطق محروم با توجه مشکلاتی که در تأمین اثاثیه ضروری زندگی دارند،کمیته امداد همواره با مشارکت خیرین سعی کرده است مشکلات خانوارهای تحت حمایت در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را به حداقل برساند.

 

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از توزیع یک هزار و ۳۱۰ وسیله گرمایشی در مناطق محروم استان خبر داد و افزود: به لحاظ محرومیت استان خراسان جنوبی و با توجه به بررسی های صورت گرفته شده در بین ۲۴ استان کشور، بعد از سیستان وبلوچستان، استان خراسان جنوبی دومین استان است که بیشترین اعتبار را به خود اختصاص داده است.

 

وی ادامه داد: مجموع وسایل گرمایشی توزیع شده در مناطق محروم استان ۶۸۰ دستگاه بخاری گازی به ارزش ۳۲۰ میلیون تومان در مناطقی که گازکشی صورت گرفته توزیع شده است.

 

سلم آبادی همچنین به توزیع ۶۳۰ دستگاه چراغ والر به ارزش ۲۰۹ میلیون تومان در بین مددجویان اشاره کرد و افزود: این وسایل گرمایشی در مناطق محروم شهرستانهای خوسف، درح، درمیان، دستگردان، دهک، زیرکوه، سربیشه، شوسف، قهستان، نهبندان توزیع شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی بیان کرد: یکی دیگر از خدماتی که امسال در مناطق محروم روستایی استان انجام شده پرداخت هزینه های گازکشی به مددجویان روستایی بوده و همچنین مددجویان تحت حمایت با معرفی به شرکت گاز از انشعاب رایگان بهره‌مند شده اند.

 

پایان پیام/

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/