آخرین اخبار

تاریخ : 10. اسفند 1398 - 8:28   |   کد مطلب: 2764
حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه دشمن به دنبال بزرگنمایی شیوع ویروس کرونا در ایران است تا به فضای روانی جامعه آسیب بزند، گفت: اسلام دین عدل است و باید از افراط و تفریط در هر امری پرهیز شود.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از شبستان از بیرجند، حجت الاسلام «غلامحسین نوفرستی» ظهر امروز (9 اسفند) در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه ماه رجب، ماه عبادت و دعا و تقرب به درگاه خداوند است، اظهار کرد: دعا اسلحه مومن و عمود دین است و انسان را از تکبر و خودخواهی دور می کند و ما برای اینکه خود را از تاریکی ها و مشکلات نجات دهیم راه آن دعا کردن است.

 

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه روح و جان عبادت در دعا است، گفت: اسلحه پیامبران و اولیای الهی در پیشبرد اهداف آنان مناجات و دعا کردن آنان به درگاه خداوند بود.

 

حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به اینکه دعا یکی از راه های پیوند با خداوند است، ادامه داد: ماه رجب، ماه استغفار و دعا است و باید به خداوند سبحان پناه ببریم و امیدواریم خداوند به همه ما توفیق دهد تا از فرصت این ماه های پر خیر و برکت معنوی به درستی استفاده کنیم.

 

وی به شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره و از زحمات جامعه پزشکی و پرستاران قدردانی کرد و بیان داشت: اما باید مراقب بود تا دشمن و استکبار با شایعه پراکنی و دروغگویی به ترس و اضطراب بیشتر در جامعه دامن نزند.

 

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه دشمن به دنبال بزرگنمایی شیوع ویروس کرونا در ایران است تا به فضای روانی جامعه آسیب بزند، گفت: اسلام دین عدل است و باید از افراط و تفریط در هر امری پرهیز شود.

 

حجت الاسلام نوفرستی به پشت پرده اهداف شوم دشمن در دامن زدن به شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره کرد و افزود: در آخر الزمان انتشار علوم از قم است و مردم با وجود شیوع ویروس کرونا در این شهر اما در انتخابات شرکت کردند.

 

وی بیان کرد: دشمن در سال جاری با اقدامات و توطئه های مختلف برای عدم حضور مردم در پای صندوق رأی بسیار تلاش کردند اما با وجود تمام مشکلات باید از حضور حداکثری ملت جمهوری اسلامی ایران در صحنه انتخابات کشور قدردانی کرد.

 

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به انتخاب افراد انقلابی توسط مردم برای مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نخستین خواسته مردم از نمایندگان مجلس آینده تقویت گفتمان انقلابی و مقاومت در مقابل گفتمان سازش و انفعال است.

 

حجت الاسلام نوفرستی ادامه داد: ارائه طرح های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، مبارزه با فساد و تبعیض، ایجاد زمینه عدالت اجتماعی و تشکیل مجلس انقلابی در گام دوم انقلاب از دیگر خواسته های امت اسلامی از نمایندگان مجلس آینده است.

 

وی در پایان به ایام پیش روی در هفته آینده از جمله جشن عاطفه ها، روز درختکاری، ولادت امام جواد علیه السلام اشاره کرد.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/