آخرین اخبار

تاریخ : 12. اسفند 1398 - 12:48   |   کد مطلب: 2769
حجت‌الاسلام نوفرستی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، لازم است همه مردم موارد بهداشتی و آن‌چه از سوی پزشکان مطرح می‌شود را به عنوان یک اصل رعایت کنند.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین نوفرستی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، لازم است همه مردم موارد بهداشتی و آن‌چه از سوی پزشکان مطرح می‌شود را به عنوان یک اصل رعایت کنند.

وی یادآور شد: امام خمینی رحمه‌الله‌علیه زمانی که بیمار بودند، تمام موارد بهداشتی را رعایت می‌کردند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: از مجموعه‌های پزشکی که زحمات زیادی می‌کشند تشکر می‌کنیم.

حجت‌الاسلام نوفرستی تصریح کرد: در کنار رعایت موارد بهداشتی، از بین بردن اضطراب‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و ایجاد آرامش روانی در جامعه اهمیت فراوانی دارد.

وی افزود: پزشکان اعلام می‌کنند آسیب کرونا از آنفولانزا کم‌تر است اما دشمنان کرونا را بزرگ جلوه می‌دهند و آرامش روانی جامعه را برهم می‌زنند و این در اخباری که از بیماری کرونا منتشر می‌کنند مشهود است چراکه تعداد کمی خبر از تمام جهان و تعداد زیادی خبر از ایران منتشر می‌کنند و این نشان می‌دهد موضوع کروناهراسی را در ایران دنبال می‌کنند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم اجازه ندهند دشمنان با سوءاستفاده از بیماری کرونا آرامش روانی جامعه و پیوند بین ملل را خدشه‌دار کند.

حجت‌الاسلام نوفرستی تصریح کرد: پزشکان ضمن تأکید بر رعایت موارد بهداشتی، اعلام می‌کنند شفا دست خداست و ما وسیله هستیم.

وی افزود: در کنار رعایت اصول بهداشتی، از خداوند بخواهیم آسیب این بیماری را از جامعه دور کند.

امام جمعه موقت بیرجند تصریح کرد: باید نسبت به این‌که دشمنان تمام ذهن ما را درگیر ویروس کرونا کردند، هوشیار بود و نباید از مباحث اساسی جهان اسلام غفلت کرد بلکه باید حواسمان را جمع کنیم و نگذاریم پیوند بین ملت‌ها دچار آسیب شود.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/