تاریخ : 7. مرداد 1394 - 12:03   |   کد مطلب: 841
بیست و نهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی رده نونهالان پسر کشور از دهم تا سیزدهم مردادماه جاری در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

به گزارش مهر مشرق به نقل از فارس، بیست و نهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور در رده نونهالان پسر از دهم تا سیزدهم مردادماه جاری در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

در این مسابقات 240 بدمینتون‌باز از 24 استان کشور در قالب 10 تیم در سه بخش انفرادی، دوبل و تیمی در سالن ورزشی غدیر شهر بیرجند با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مراسم افتتاحیه بیست و نهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور در رده نونهالان پسر در روز شنبه 10 مرداد ساعت 17 و به مدت 3 روز در سالن ورزشی غدیر بیرجند برگزار می شود.

در مراسم افتتاحیه بیست و نهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان پسر کشور که روز شنبه 10 مرداد برگزار می‌شود که در افتتاحیه این مسابقات مقامات بلندپایه کشوری و استانی از جمله محمدرضا پوریا، رئیس فدراسیون، محمد درویش، مدیرکل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، وجه اله خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی حضور خواهند داشت.

برپایی نمایشگاه عکس گنجینه تنوع زیستی و عرضه فوق‌العاده با تخفیف تجهیزات ورزشی رشته بدمینتون، مراسم چوب بازی و بازی‌های بومی و محلی، حرکات اسکیت نمایشی، رونمایی از نماد و اهدای تندیس پرنده « میش مرغ » به شرکت کنندگان و مسئولان کشوری از مهمترین برنامه‌های متنوع هنری، فرهنگی و اجتماعی افتتاحیه این ماراتن ملی است.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/