نمایش 1 - 10 از 40
یادداشت
یکی از مطالبات جدی نمایندگان برخی از شهرستانها تغییر فرمانداران بود و به طور شاخص نماینده قاین- زیرکوه و سربیشه - نهبندان به این نکته پافشاری داشتند، آغاز تغییرات فرمانداران از شهرستان قاین کلید زده شد و عابدی را جایگزین کهن ترابی کرد.
یادداشت
باید دانست افراد پشت پرده که این حرکت‌ها را هدایت می‌کنند روشنفکرانی هستند که از اول بیمار متولد شده و چشم خود را بر حقیقت بسته‌اند. عده‌ای که هنوز بر این باورند که ابرقدرت وجود دارد و تا پای آمریکا به کشور باز نشود، ما مشکل اقتصادی خواهیم داشت
یادداشت
استانداری که پیش از وی با ترجیح دادن منافع گروهی و شخصی بر منفعت مردم استان، عملا خدمتگزاری را به حاشیه برد و خراسان جنوبی را از مسیر توسعه خارج کرد، استانی که استاندار جدید باید به خوبی بداند که از محروم ترین استان های کشور از لحاظ بودجه ها و امکانات تخصیص داده شده است و مردم آن بر خلاف برخی استان های دیگر که حتی از نظر جمعیتی و وسعت کوچکتر هستند، شرایط سخت تری دارند.
یادداشت
دوستانی که گاهی دلشان می‌لرزد بدانند که جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده است و بدانید آنها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند، ما به آنها سیلی خواهیم زد.
یادداشت
علی‌رغم تأکیدات فراوان نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی بر انتصاب فردی کارآمد و متعهد، در جریان انتصاب استاندار خراسان جنوبی، دولت به خواسته های آنان توجهی نکرد.
یادداشت
اینکە اشخاص زیادی احساس مسئولیت کرده‌اند و دلسوزانه وارد عرصه شده‌اند جای خوشحالی است، اما باید اذعان داشت تعدد کاندیداها انتخاب را برای مردم سخت و موجبات کاهش اعتماد عمومی، تشدید رقابت ناسالم انتخاباتی و نهایتا عدم انتخاب شایستە و اصلح و بە حاشیه رفتن منافع جمعی و عمومی را بە دنبال خواهد داشت.
یادداشت/
در تفکر جوانان خراسان جنوبی این اعتقاد نهفته است که با اینکه بیکار هستیم و درد بیکاری را می دانیم اما حاضر نیستند که با ویژه خواری و رانت و یا اینکه وقتی کالای مشابهی در کشور وجود دارد دست به واردات بزنند.
یادداشت/
در خراسان جنوبی نیز عملکرد دولت در حوزه اقتصادی را به طور واضح می توان از سطح درآمدی مردم و بازاریان، تعطیلی مراکز اقتصادی، بیکاری شدید، مهاجرت گسترده به حاشیه شهرها و ... دید و در نشست هایی که با مردم به طور روزانه داریم از وضعیت موجود گله‌مندند.
یادداشت
آیت الله رئیسی یکی ازشخصیت هایی است که مردم خراسان جنوبی به خوبی نسبت به وی شناخت دارند و در انتخابات مجلس خبرگان مهر تاییدی به ایشان زده اند.
سرمقاله
انتخاباتی که به طور قطع حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی گیری آن از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و مطمئناً مردم ولایتمدار خراسان جنوبی همگام با سایر هموطنانشان بار دیگر با رای خود، اعتماد خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رخ جهانیان خواهند کشاند و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهند کرد.

صفحه‌ها