آخرین اخبار

تاریخ : 2. تير 1397 - 15:26   |   کد مطلب: 2077
صحبت از گرانی که نقل مجلس مردم در کوچه و خیابان و بازار و تاکسی و مهمانی ها شده است، و آنها انتظار دارند همانطور که خود پای انقلاب ایستادند تیم اقتصادی دولت و به تبع آن در استان به گونه ای عمل کند که ثابت شود پای رفع مشکلات و ایجاد رفاه بیشتر برای مردم ایستاده اند. نه اینکه خلاف آن هر روز ثابت شود،

به گزارش مهر مشرق ، 

این روزها که بازی های جام جهانی آن هم در گرمای تابستان، سبب شادی بیشتر مردم ایران شده است به خصوصکه ایران هم امسال در جام جهانی حضور دارد و تاکنون توانسته عملکرد خوبی داشته باشد، به خصوص در بازی مقابل اسپانیا  که واکنش رهبر انقلاب را  نیز در پی داشت که ایشان در پیامی به اعضای تیم ملی فوتبال گفتند:« بازی دیشب شما عالی بود، خداقوت» نشان از عملکرد مثبت تیم داشت. همه جای دنیا هم وقتی یک تیم اتحاد و انسجام کافی را داشته باشد و بنا به برنامه های خود عمل کند موفق می شود، و سبب افتخار و غرور می گردد.

حالا نمونه این تیم منسجم و با برنامه و جهادی را در میان دولت مردان نیازمندیم، به خصوص در تیم اقتصادی دولت، در شرایطی که وضع افسارگسیخته اقتصادی سبب فاصله طبقاتی بیشتر و بیشتر بین اقشار مختلف مردم شده است، یک روز از گرانی دلار و سکه و طلا می شنویم، روز بعد از گرانی خودرو و روز بعد از گران تنها قوت غذایی سفره بعضی از هموطنان و هم استانی ها، منظورم نان است.

در شرایطی که برخی از مسئولان روز خود با کارهای بیهوده و بعضا پرکردن گزارش عملکردی می گذرانند، وقتی هم مشکلات به آنها گفته می شود نهایت کار آنها تاسف خوردن است و عبور از آن مشکل!  مردم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند که بعضا در باور یک مسئول نیست چرا که شاید او از اتاق اداره اش چن متر آن طرف تر نرفته است. اما با این وجود مردم به هر طریق ممکن در راه انقلاب خود ایستاده اند و سوء مدیریت ها هنوز هم نتوانسته آنها را از راهشان برگرداند. هرچند برخی هم در داخل و هم خارج سعی دارند کاری کنند تا مردم آرمان های خود را کنار بگذارند.

صحبت از گرانی که نقل مجلس مردم در کوچه و خیابان و بازار و تاکسی و مهمانی ها شده است، و آنها انتظار دارند همانطور که خود پای انقلاب ایستادند تیم اقتصادی دولت و به تبع آن در استان به گونه ای عمل کند که ثابت شود پای رفع مشکلات و ایجاد رفاه بیشتر برای مردم ایستاده اند. نه اینکه خلاف آن هر روز ثابت شود، این را می شود از جلساتی که در سطح استان برگزار می شود، دریافت. وقتی که مدیر ارشد استان معمولا از مدیران خود در استان رضایت ندارد و گلایه مند از عملکرد آنهاست، و بارها گفته شده است که برای رفع مشکلات نیازمند مدیریت جهادی است اما انگار مدیران حال پیگیری ندارند و حتی در خصوص گرانی ها مسئولی پاسخگو نیست، کاش عملکرد مدیران استان نیز به گونه ای باشد که برایشان پیام بفرستیم کارتان عالی بود خداقوت.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/